top of page
Royal Moon Suites - MoonCaff Welcome

-  Eşsiz Lezzetler -

Seyahatinize Lezzet Katması İçin Hazırlandı

MoonCaff olarak misafirlerimize olağanüstü bir yemek deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Organik mutfağımızdan konforlu ortamımıza kadar, bizimle kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. O halde gelin, bir yemek ya da kahve molası için bize katılın ve farkı tadın!

MoonCaff Coffee

Türk Mutfağı

Organik ve Lezzetli

RoyalMoon'da en güzel lezzetleri deneyimleyin. Yetenekli mutfak ve bar personelimiz, damak zevkinize uygun benzersiz ve olağanüstü yemekler hazırlamaya kendini adamıştır. İlham verici mevsimsel menülerimizden kapsamlı içecek seçkimize kadar, unutulmaz bir yemek deneyimi garanti ediyoruz. Bize katılın ve Türk mutfağının gerçek özünü keşfedin. Menümüze göz atın ve misafirimiz olun.

Bir Tatlı Molası

Gününüze Neşe Katın

Royal Moon Suites'in MoonCaff'ında tatlıları deneyimlemek unutulmaz bir zevk. Yetenekli mutfak ekibimiz, damak tadınıza hitap edecek benzersiz ve lezzetli tatlılar yaratmaya kendini adamıştır. Mevsime özel tatlılarımızdan zengin içecek seçeneklerimize kadar, her biri ayrı bir deneyim sunan tatlılarımızı keşfedin. Bizi ziyaret edin ve Royal Moon Suites MoonCaff tatlı dünyasının tadını çıkarın. Tatlı menümüze göz atarak bu eşsiz deneyimin bir parçası olun.

MoonCaff Dessert and Coffee Service
MoonCaff Turkish Coffee Service

Bir Kahvenini Kırk Yıl Hatırı Vardır

Türk Kahvesinin Adresi

MoonCaff'ta, eşsiz Türk Kahvesinin tadını çıkarın ve bu benzersiz deneyimi yaşayın. Yetenekli mutfak ve bar ekibimiz, damak zevkinize uygun, olağanüstü Türk kahvesi hazırlamak için özenle çalışmaktadır. Mevsime özel menülerimiz ve geniş içecek seçeneklerimiz arasında, Türk kahvesinin otantik ve unutulmaz tadını bulacaksınız. Türk mutfağının gerçek özünü keşfetmek için bize katılın, menümüzdeki çeşitli Türk kahvesi seçeneklerini deneyin ve bu eşsiz deneyimin bir parçası olun.

Dijital Menü

Dijital menümüz sayesinde eşsiz mutfağımızın derinliklerine inebilir ve yeni lezzetleri keşfedebilirsiniz, aklınıza takılan ya da sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeden bizlere sorabilirsiniz, sizin için buradayız.

HOT COFFEE

Espresso

Espresso Produženi

Espresso Dupli

Americano

Capuccino

Cafe Latte

Nescafe

klasik, vanilija, cokolada

Bosanska Kahva

Bosnian Coffee

Turska Kahva

Turkish Coffee

Mali Macchiato

Small Macchiato

Veliki Macchiato

Big Macchiato

+ Ekstra / Plant Based Milk

Vegan

+ Ekstra / Milk

bottom of page